CONTACT

CardioService

Steenweg op Brussel 213
B­1780 Wemmel
Tel (02) 451­00­10
Fax (02) 451­00­20
info@cardioservice.eu

BTW nummer: BE 0891.298.653
FAGG Notificatienummer: BE/CA01/1­ 60828­MDD­0001

Bankgegevens

KBC: 734­0371550­49
IBAN: BE 97 7340 3715 5049
BIC: KREDBEBB

ING: 363­0845047­23
IBAN: BE 92363084504723
BIC: BBRU BE BB

TEAM

Benny Van Crombrugge

MANAGING
DIRECTOR

benny@cardioservice.be
+32 2 451 00 22

Laurent Decuypere

SALES PROV. OOST­VL/ WEST­VL/ REGIO ZENNEVALLEI, PAJOTTENLAND EN GROENE GORDEL

laurent@cardioservice.be
+32 2 451 00 23

Frederic Sweers

SALES WALLONIË/
BRUSSEL

frederic@cardioservice.be
+32 2 451 00 25

Sabine Van Hevele

SALES PROV. ANTWERPEN/ LIMBURG/REGIO LEUVEN, HAGELAND EN DIJLELAND

sabine@cardioservice.be
+32 2 451 00 21

Chris Bellemans

VERANTWOORDELIJKE INSTALLATIE EN ONDERHOUD

chris@cardioservice.be
+32 2 451 00 11

Ludo Cuyvers

TRAINER

ludo@cardioservice.be
+32 2 451 00 10

Digna Goossens

INTERNAL SALES / OFFICE SUPPORT

digna@cardioservice.be
+32 2 451 00 10

 

VACATURES

LESGEVER

Zorg ervoor dat gewone mensen uitblinken in ongewone situaties. Versterk ons team en maak het verschil.

Solliciteer hier

BLOG

aed kopen of huren
EEN AED KOPEN OF HUREN

Kies eerst of je een AED koopt of huurt. Er zijn een aantal overwegingen waarmee je best rekening houdt bij je keuze.

BEKIJK HET VERSCHIL
aed plaatsen
WAAR PLAATS JE BEST EEN AED?

De plaats van je AED is van cruciaal belang. Hang je deze best binnen of buiten? In het EHBO-lokaal of aan de receptie?

Lees alle tips
wat doet een aed
WAT DOET EEN AED MET JE HART?

Plots hartfalen is het gevolg van een probleem met de sinusknoop. Een AED reset deze belangrijkste knoop in je hart.

Meer informatie over de werking
aed bij kinderen
IS ELKE AED KINDVRIENDELIJK?

De zin en onzin van kinderelektroden. Mag je elke AED gebruiken bij kinderen? Waar moet je op letten?

Lees alle tips
aed kwaliteit
IS ELKE AED KWALITEITSVOL?

De ene AED is de andere niet. Onderzoek toont aan dat de kwaliteit van een AED sterk verschilt.

Lees het onderzoek
SUBSIDIEERT VLAANDEREN AED’S?

Waarom zijn AED’s in Wallonië gesubsidieerd en in Vlaanderen niet?
Is er een alternatief?

Meer informatie over het beleid